O NAS

Z pasji do biegania…zdrowia…odnowy biologicznej…głodu sukcesu…endorfin i promowania zdrowego trybu życia poprzez ruch stworzyliśmy EKO ACTIVE. To klub sportowy promujący aktywny styl życia w zgodzie z naturą. Działamy w całej Polsce. Sport to zdrowie, to entuzjazm, to lepsza sprawność zarówno umysłowa jak i fizyczna. Ale to także wyzwania. I nowym wyzwaniem jest ULTRAPAZUR. To dla wielu bieg, maraton, dla innych cel, decyzja, dla wielu tylko marzenie.

Piszą o nas już na festiwalu…oczywiście biegowym

Ultra Pazur. Nowy drapieżny trail w lasach Mazowsza


Opublikowane w pt., 05/07/2019 – 18:50

Znacie Rykowisko? A lubicie? Jeśli tak, to mamy dla was propozycję na kolejny bieg trailowy w okolicach Płocka, tym razem w przededniu nadejścia złotej polskiej jesieni.

Zawody w Brudzeńskim Parku Krajobrazowym odbędą się po raz pierwszy 21 września, a dzisiaj (piątek 5 lipca)  o godzinie 20 rozpoczną się zapisy na ich premierową odsłonę.

Intrygująca nazwa Ultra Pazur nawiązuje do trasy, która w tych dniach, po ostatecznych ustaleniach z gospodarzami terenu, nabywa precyzyjnego szlifu. – Ma być jak pazur drapieżnika, a co to znaczy? Dowiecie się już wkrótce – mówi tajemniczo Agnieszka Bieńkowska ze Stowarzyszenia ECO ACTIVE, jedna z organizatorek nowej imprezy.

https://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/ultra-pazur-nowa-drapiezny-trail-w-lasach-mazowsza#.XS8tWvZuJPZ

Najnowsze komentarze

    Kategorie

    Miasto Płock – wspierające wydarzenia związane ze sportem, zdrowiem, rekreacją i ekologią, udzieliło również wsparcia naszej inicjatywie organizacji biegu Ultra Pazur. 🙂 Bardzo dziękujemy za zaufanie 🙂

    © 2020 ULTRA PAZUR CIERSZEWO . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.